

| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 14.9 GHz |
| Q Factor | 14 |
| Current Rating | 800 mA |
| DC Resistance (DCR) | 30 mΩ |
| Inductance | 1.5 nH |
| Tolerance | 0.1 nH |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
Stock: 9208
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01116
Ext.Price$0.01116
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01116 | $0.01116 |
| 10 | $0.00558 | $0.05580 |
| 50 | $0.00429 | $0.21450 |
| 100 | $0.00330 | $0.33000 |
| 500 | $0.00283 | $1.41500 |
| 1000 | $0.00243 | $2.43000 |
| 3000 | $0.00206 | $6.18000 |
| 5000 | $0.00189 | $9.45000 |
| 10000 | $0.00173 | $17.30000 |
| 30000 | $0.00158 | $47.40000 |
